Неділя, 28.04.2024, 13:50
Вітаю Вас Гість

Східний Донбас

Головна » Статті » Мої статті

Геополітичні символи української історії
Геополітичні символи української історії
Українцям штучно прищепили імперські комплекси меншовартості. У минулому лише поразки, зради, сльози, рабство... Це не так! Наша історія - це хроніка постійної боротьби, війни, інтриг, які закінчилися перемогою української нації у момент проголошення Незалежності у 1991 році. А боротьба продовжується. І так буде завжди. Бо то Закон розвитку.
Не треба забувати, що чимало сучасних "видатних дослідників" української старовини, свого часу ретельно добиралися офіцерами КДБ і завдання у них було однозначне - скомпроментувати, відбити інтерес, приховати цікаві факти.
 Саме тому, про нашу історію пишуть або якоюсь заплутаною бюрократичною мовою старих стукачів, або переповідають відверті дурниці з недолугих дисертацій. Реальних історичних розслідувань, які моментально виходять на міжнародний рівень, мають чітке геополітичне значення, практично не проводиться. Є поодинокі випадки, які міфологізувалися до рівня народного фолькльору. А патріотам потрібні легенди!
У червні 2006 року, розпочалося карколомне полювання українських козаків і журналістів на наші культурні цінності, вивезені за кордон. Саме з початком "Операції "Козацькі регалії", що тривала кілька років на території Канади, США, Росії, Польщі, Німеччини, Англії, Франції, Італії, до участі в якій мимохідь приєдналися провідні спецслужби світу, уряди, президенти, політики, вигулькнули і стали відомими масовій читацькій аудиторії, неймовірні пригоди довкола знакових геополітичних символів української історії. Деякі з них згадаємо.
Пошуки шаблі Мазепи.
http://www.museum-ukraine.org.ua/index.php?go=News&in=view&id=7121 

Нацмузей у Пирогові отримав новий логотип!
Нова управлінська команда Національного музею народної архітектури та побуту України вперто повертає закладу колишню славу. Найбільший скансен Європи оживає, фестивалить, осучаснюється, радує...
Як виявилося, музей і досі живе за спокійними ритмами 70-80 років минулого століття. Відсутні елементарні речі! Не було навіть офіційного логотипу!

Молодий енергійний директор Дмитро Заруба розпочав саме з символіки та створення повноцінного сайту.
http://www.museum-ukraine.org.ua/index.php?go=News&in=view&id=7122  

Візит пам`яті  через роки приїхав син Хрущова...               

27 травня  до Національного музею – заповідника  «Битва за Київ  у 1943 р.» завітав Сергій Микитович Хрущов, син Микити Сергійовича Хрущова, який був членом військової ради 1 –го Українського фронту, військові з’єднання якого у 1943 році звільнили місто Київ. Сергій Микитович приїхав до Києва зі своєю  дружиною Валентиною Миколаївною та іншими членами родини. У складі делегації був друг Сергія Микитовича Борис Борисович Нестеренко, доктор технічних наук, професор, заступник директора інституту НАНУ.

http://www.museum-ukraine.org.ua/index.php?go=News&in=view&id=7115



Категорія: Мої статті | Додав: vik (05.06.2012)
Переглядів: 494 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Форма входу
Категорії розділу
Мої статті [258]
Пошук
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0