П`ятниця, 16.11.2018, 00:54
Вітаю Вас Гість

Східний Донбас

Головна » Статті » Мої статті

ПРООН закупить обладнання для Донецького центру профтехосвіти на 300 тисяч гривень

ПРООН закупить обладнання для Донецького центру профтехосвіти на 300 тисяч гривень

 

Програма Розвитку ООН передасть Донецькому обласному центру професійно-технічної освіти обладнання на суму 300 тисяч гривень.

Про це заявив Директор ПРООН в Україні Янтомас Хімстра під час брифінгу в Донецькій облдержадміністрації. На брифінгу також були присутні Віктор Андрусів — заступник голови Донецької ОДА та голова Державної служби зайнятості Віктор Кашуба.

«ПРООН рада допомогти центру, який потребує комп’ютерної техніки та іншого обладнання для роботи. Ми сподіваємося, що, наприклад, навчені тут будівельники використають свої знання, коли закінчиться конфлікт і прийде час відбудовувати визволені території Донбасу. Тож ми розглядаємо це не просто як допомогу, а як інвестицію у майбутнє», - зазаначив  пан Хімстра.

Також директор ПРООН повідомив, що обладнання для центру професійно-технічної освіти буде закуплено за фінансування Уряду Японії, у рамках проекту «Економічне та соціальне відновлення Донбасу».

Присутній на прес-конференції голова Державної служби зайнятості Ярослав Кашуба відзначив, що Донецька та Луганська область є пріоритетним напрямком у роботі Державної служби зайнятості.

«На жаль, Донецький центр професійно-технічної освіти залишився на території, непідконтрольній Уряду України, його працівники переїхали до Краматорська. Ми вже вирішили питання з приміщеннями для відновлення роботи, але Центру все ще потрібне обладнання»,  - розповів Ярослав Кашуба,

Велику увагу ПРООН приділяє працевлаштуванню та наданню різносторонньої допомоги внутрішньо переміщеним особам, тому на брифінгу було розглянуто участь служби зайнятості в реалізації проекту міжнародної технічної допомоги «Програма розвитку ООН з питань організації зайнятості внутрішньо переміщених осіб».

Мета  цього проекту – підтримати відновлення місцевої економіки та покращити умови життя людей в регіоні. Цього планується досягти через створення можливостей для працевлаштування та отримання прибутку для внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та місцевих мешканців у Донецькій і Луганській областях.

Управління інформаційної політики та з питань преси облдержадміністрації

Категорія: Мої статті | Додав: админ (13.08.2015)
Переглядів: 112 | Теги: ПРООН закупить обладнання для Донец | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Форма входу
Категорії розділу
Мої статті [258]
Пошук
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0