Неділя, 21.10.2018, 09:59
Вітаю Вас Гість

Східний Донбас

Головна » Статті » Мої статті

Відчуй Україну! - Маріуполь

Відчуй Україну! - Маріуполь

Прес-реліз

11 грудня о 15-00 у Художньому музеї ім. Куїнджи розпочинається культурно-мистецька акція «Відчуй Украну», яка проводиться під егідою Управління культури і туризму Донецької ОДА та ВМГО «Соціальний вектор».

Культурно-мистецька акція  «Відчуй Україну» – це своєрідний захід арт-реабілітації, який  має на меті показати красу  України  не через фотооб’єктив, а через мистецькі  полотна сучасних художників, відволікти  людей  від сірого буття, наповнити душу відвідувачів  гордістю за історію та красу країни і  зародити у них бажання мандрувати Україною.

Головна мета акції  – навчити людей розуміти і сприймати художні твори, показати красу, неосяжність  України  не через фотооб’єктив, а через мистецькі  полотна сучасних художників, наповнити душі відвідувачів світлими думками та емоціями, відволікти  їх від сірого буття,  показати дивовижні краєвиди нашої країни, ознайомити з культурною спадщиною  і  зародити бажання мандрувати Україною.

-Для нас це велика честь,  - дати початок такому оригінальному задуму як акція "Відчуй Україну!" - поділилася Начальник Управління культури і туризму Донецької ОДА Аліна Певна, - Ми приймаємо виставки кількох київських художників з майстер-класами, концертами, лекціями. Все проходить на базі державних музеїв з активним залученням школярів і студентства. Натомість, художники Донеччини, в рамках акції, отримають можливість виставити свої роботи в регіонах України, які приєдналися до дійства. Будуємо такий собі інформаційно-культурний місток між творчими людьми.

-Україна – одна із найбільших країн Європи, яка має дивовижні краєвиди, величну архітектуру, безцінні культурні скарби. Країна має  історичну спадщину, яка нараховує тисячоліття і визнана світовим товариством: декілька українських  архітектурних пам’яток потрапили до списку ЮНЕСКО як об’єкти світової культурної спадщини світу. - заявила куратор акції, журналіст Наталка Іванченко, - Про це повинна знати молодь! У першу чергу у прифронтовому Донбасі! Зона АТО - наш пріорітет!

Проведення акції відбудеться у кілька етапів:

  • з 11 по 24 грудня 2015 року у Художньому музеї ім.Куїнджи мистецький захід  «Мальовнича Київщина». Під час проведення заходу відбудеться презентація робіт київського художника, майстра-викладача літографської майстерні Національної художньої академії мистецтв і архітектури у м. Києві Василя Легкого. Під час відкриття відбудеться майстер-клас прикрас «лялька-мотанка» ( майстриня Мирослава Татарчук).
  • 18 грудня 2015 – методичний  семінар для діячів культури про нематеріальну культурну спадщину України.
  • 24 грудня – презентація робіт художниці Асі Колос «Прогулянка Києвом»  у Художньому музеї міста Краматорськ.

Учасники прес-конференції Начальник Управління культури і туризму Донецької ОДА Аліна Певна, куратор акції, журналіст Наталка Іванченко, художник Василь Легкий, майстриня Мирослава Татарчук, музейники.

Запрошуємо пресу на відкриття акції.

Адреса: КЗ «Художній музей ім. А.І. Куїнджи»,

м.Маріуполь, вул. Георгіївська, 58. для довідок  тел.: 33-54-34

Категорія: Мої статті | Додав: админ (08.12.2015)
Переглядів: 180 | Теги: Відчуй Україну! - Маріуполь | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Форма входу
Категорії розділу
Мої статті [258]
Пошук
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0